DSC05481

ENDORFINA

  • Szczawnik 55ESzczawnik
  • Najnowsze | Wszystkie | Dom wczasowy
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 608 698 567

Miejscówka:
Miejscowość Szczawnik w gminie Muszyna. Od centrum Muszyny i jej atrakcji dzieli nas 5 km. Do Krynicy-Zdroju jest 15 km. Dom znajduje się na wysokości 600 m n. p. m. Widoki mamy obłędne i każdemu życzę by chociaż raz miał okazję zobaczyć świt i zachód słońca w tym miejscu. Pod nosem (700 m.) znajduje się wyciąg narciarski i stok Szczawnik. Z centrum miejscowości wiodą szlaki turystyczne, oraz rowerowe w stronę Żegiestowa, Muszyny, Bacówki nad Wierchomlą oraz Jaworzyny Krynickiej. Na uwagę zasługuje również przepiękny Rezerwat "Żebracze". 
Można by długo wymieniać kolejne atrakcje i miejsca do odwiedzenia, ale post będzie na tyle długi, że oszczędzę Wam tego, wierząc iż ciekawość naprowadzi Was na odpowiednie strony z pomocą wujka Google 
?

 

Dom:
Posiadamy w sumie 8 pokoi z łazienkami - 2,3 i 4 osobowe, w sumie dla 22 osób (tryb komfortowy) W razie gdyby ktoś chciał upchnąć rodzinę w trzech pokoleniach, możemy pomieścić max 35 osób. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, telewizor, oraz szafa, stolik i krzesła. Na dwóch piętrach dodatkowo komplety wypoczynkowe i mała biblioteczka dla tych, którzy cenią sobie częsty brak zasięgu GSM. Na dole cześć wspólna z miejscem do siedzenia, jedzenia, grania w gry planszowe, oraz oglądania TV. Tutaj również znajdziecie lodówkę, mikrofalę, czajnik, szklanki, talerze, sztućce itp. Mamy także stół do gry w bilard z którego można korzystać bezpłatnie, acz zachęcamy by jednak wychodzić z domu. 
;) Oferujemy całkiem sprawne WiFi, które obejmuje zasięgiem praktycznie cały dom. Na zewnątrz znajduje się wiata z grillem i ławami, pod którą można przyjemnie spędzić czas. Chałupa jest ogrzewana, ma ciepłą wodę (dogrzewaną słońcem), balkony w sześciu pokojach i masę pozytywnej energii. 


Jako posiadacze psa husky informujemy że psiarze są bardzo mile widziani, acz przestrzegamy że ze względów bezpieczeństwa i dla komfortu innych gości, psy mają być pod stałą kontrolą właścicieli, tak aby nie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji (nie przyjmujemy tłumaczeń: on nie gryzie, on tylko się wita, on tylko chce powąchać). Mam nadzieję że oczywistym jest również, iż właściciele sprzątają po swoich pupilach wszelkie nieczystości, oraz ponoszą koszty ewentualnych zniszczeń wyrządzonych przez ukochane zwierzątka (polecam OC psa - do kupienia wraz z ubezpieczeniami np. domu, czy mieszkania). Zwierzęta przebywające u nas muszą również posiadać aktualne szczepienia obowiązkowe w naszym kraju (zastrzegamy sobie prawo do weryfikowania aktualności szczepień). Uprzedzając pytanie – tak, są kleszcze – warto psa zabezpieczyć.
Na życzenie i w miarę dostępności posiadamy również do Waszej dyspozycji: Wózek biegowy, łóżeczko turystyczne, zatyczki do gniazdek zabezpieczające przed dziecięcą fantazją, oraz gry planszowe i mały bilard dla najmłodszych.


W sezonie zimowym udostępniamy zamykaną narciarnię oraz suszarnię do butów narciarskich.

Please publish modules in offcanvas position.